Kas teil tekib vajadus oma eluasemes remondi teha? Aeg-ajalt tekib remondi tegemise vajadus sõltumata sellest, kas elate korteris, oma majas, suvilas jne.

Remondilaen

Pole vahet. Mõnikord või regulaarselt vajab iga hoone ega eluruum või koht ümber korrastamist ja ümber tegemist, sest et võib tekkida olukord nagu: katus lekib, värv koorub, krohv laguneb, mööbel vajab vahetamist, kodu vajab uue sisustuse ostmist või kodumasina vahetamist jne. Selles olukorras, kui teie kodu vajab remondi tegemist, aga piisavat rahasummat hetkel pole, võib olla kasuks spetsiaalne, selleks eesmärgiks pakutav laenutoode – remondilaen. Kui teie kodu on lagunemas, kindlasti tuleb asja korda ajada ning sel juhul aitab remondilaen hästi.  

Mis on remondilaen?

Remondilaen kujutab endast erilist laenutoodet, mida pakutakse järgmiste eesmärkidel: koduremonti tegemine, remondiga seotud kulude katmine, remondiks vajalikkude materjalide ostmine jne. Igal juhul, kui soovite oma kodu täielikult ümber kujundada või lihtsalt sisustust uuendada, aitab selline laen teil remonditööd teostada ja sellega seotud kulusid katta. Isegi kui vajate summat alla 500 eurot, sobib see lahendus ka. Põhimõtteliselt on see sama kui väikelaenu võtta. Erinevate laenupakkujate poolt pakutavad summad varieeruvad al. 300 kuni 15 000 eurot. Seega võib igaüks remondilaenu võttes kas väikese ruumi renoveerida või isegi suurt hoonet ümber ehitada.  

Milleks remondilaenu võtta?

Remondilaenu võtakse peamiselt kodu remontimiseks ja korda tegemiseks. Seda laenu võib kasutada kapitaalremondi tegemiseks, oma kodu värskendamiseks, uuendamiseks ja möbleerimiseks. Remondilaenu võtmise eesmärgid ei ole piiratud, laen sobib: seinte värvimiseks, elektritööde, katusetööde ja torutööde tegemiseks, sanitaartehnika või põranda vahetamiseks, vannitoa plaatimiseks, aiahaljastustööde teostamiseks. Remondilaenuga võib soetada köögimööblit, pliiti, ahja, õhksoojuspumpa, boilerit, nõudepesumasinat, magamistoa komplekti, lastetoa mööblit, diivanit, aiamööblit, garderobisüsteeme, muruniidukit jne. 

Remondilaen on erinevate laenuandjate poolt pakutav toode ning seda võib leida kas pangalistest või mittepangalistest finantsasutustest. Üldisel juhul on remondilaen tagasimakseperioodiga 3-72 kuud, aga pangast võib seda isegi pikemaks perioodiks saada.  

Kes võib remondilaenu taotleda?

Laenu taotleda võib isik, kes on vähemalt 18-aastane ja kelle sissetulek on vähemalt 250 eurot kuus. Taotleja peab olema Eesti Vabariigi kodanik või elamisloa omav ja Eestis elav teise riigi kodanik. Lisaks, peab laenu taotlejal olema korrektne maksekäitumine ilma maksehäireteta ega võlgadeta. Vajadusel nõutakse taotlejalt edastada kontoväljavõtet viimise 6 kuu eest, mis aitab selgitada välja, millised on konkreetse taotleja sisse- ja väljaminekud.  

Laenu taotlemine ja laenusumma tagastamine

Laenu võib taotleda kas laenuandja esinduses või lihtsalt interneti teel oma kodust lahkumata. Laenutaotluse läbi vaatamine ja vastuse saamine võtab mitte rohkem kui 1 tööpäeva. Positiivse otsuse korral sõlmitakse lepingut ning taotletud rahasummat kantakse taotleja pangakontole tavaselt kohe pärast lepingu sõlmimist. Kui laenuandja aktsepteerib ID-kaardiga identifitseerimist, on kogu protsess palju lihtsam ja kergem, sest et sel juhul on võimalik isiku tuvastamist ja lepingu allkirjastamist oma kodust lahkumata teha. Laenuandja poolt võetud rahasummat peab määratud makseosadena korrektselt ja alati õigel ajal tagastada. Tuleb arvestada ka sellega, et laenu võtmisega on seotud seaduse kohaselt vastutus ja seega on iga laenusumma võtmine finantskohustus.

Hodnocení kategorie 4.5
Remondilaen: 4.2/5 kellelt 6 häält

Taotle laenu

Usaldusväärsed laenud

5000
Laenusumma 200 € - 5 000 €
Protsent 18 %
Laenuperiood 3 – 60 kuud
2000
Laenusumma 50 € - 2 000 €
Protsent 45,3 %
Laenuperiood 5 päeva – 12 kuud
10000
Laenusumma 500 € - 10 000 €
Protsent 18 %
Laenuperiood 1 – 7 aastat
1000
Laenusumma 100 € - 1 000 €
Protsent 3,76 %
Laenuperiood 1 – 36 kuud