TF Bank - Laenusumma kuni 20 000 €

TF Bank - Laenusumma kuni 20 000 €

TF Bank

  • Laenusumma kuni 20 000€
  • Tagasimakse tähtaeg: 12 – 84 kuud

Taotle laenu koheselt

TF Bank arvustus

Kiire ülevaade

  • Summa: 500 € - 20 000 €
  • Periood: 12 – 84 kuud

TF Bank Maksete tabel

Summa Periood Vahendustasu Kokku tuleb tasuda
5 000 € 60 kuud 3 181.44 € 8 181.44 €
TF Bank kalkulaator

Tüüpiline näide

5000 € laenu puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 15,9%, lepingutasuga 5% laenusummast ja igakuise laenuhaldustasuga 2,9 € on krediidi kulukuse määr 20,98%, tarbija poolt makstav kogusumma ja laenu tagasimaksete summa 8 181,44 €. Personaalne pakkumine sõltub kliendi krediidivõimekusest.

Mis on laenunäide?

  • Omandamise vahend
  • Maja seadmed
  • Puhkus

Detailne informatsioon

TF BANK väikelaen on tagatiseta laen eraisikutele, mida võid kasutada vastavalt oma äranägemisele ega pea selleks oma arveldusi kodupangast üle tooma, vaid saad tasuda laenumakseid oma internetipangast. Laenutingimused võivad erineda pakutavast tulenevalt personaalsest krediidivõimekusest. Isiklik pakkumine edastatakse peale laenutaotluse esitamist. Meie laenutingimused on selged ja läbipaistvad - ei mingeid peidetud tasusid ega lisakulutusi. Enne laenu võtmist võrdle erinevaid pakkumisi, vaid nii leiad endale mõistlikuima väikelaenu.

FAQ TF Bank

Küsimus Vastus
Millised on nõuded laenutaotlejale? Vanus vähemalt 22 aastat, püsiv ametlik sissetulek isiklikule arvelduskontole, milleks on palk või pension, ei ole maksehäireid, alaline elukoht Eesti Vabariigis.
Kuidas saab lepingut allkirjastada? Positiivse eelotsuse korral saad lepingu digitaalselt allkirjastada koheselt. Juhul, kui lepingu digitaalne allkirjastamine ei ole võimalik, saadame Sulle lepingu posti teel.
Milline on lepingutasu? 5% laenusummast, minimaalselt 75 €.

TF Bank kogemused ja arutleu

TF Bank kogemused

Jagage meiega oma kogemust TF Bank et info@coolfinance.ee laenuga ja me avaldame selle anonüümselt oma vestlustes.


"Sõbralikud abivalmis inimesed!" (Marek)
"Turvaline ja kindel!" (David)

Kas TF Bank laen on pettus?

Ei. Teenus on sajaprotsendiliselt kompetentne ning puudub põhjus muretseda läbipaistmatute tingimuste pärast. Ettevõte TF Bank AB pakub neid laene tõepoolest.