Autolaen

        Autolaen

Autolaen

Tahad osta uut autot või vahetada oma vana auto uue vastu? Autolaen annab võimaluse laenata autoostu sooritamiseks vajalikku lisasummat või isegi võtta täies mahus laenu ning katta kogu auto maksumust. Selline võimalus aitab väga juhtudel, kui on vaja sooritada autoostu eriti kiirelt. Vaatame autolaenu lähemalt läbi.


        Autolaen

Autolaen sobib nendele inimestele, kellel on vaja võtta teatud summat, et osta autot või muu sõidukit kiirelt ja ilma viivitusteta. Hetkel on Eestis palju finantsettevõtteid, mis pakuvad autolaenu igaühele, kes vastab tingimustele ja on kõikide reeglitega nõus. Laenu saab võtta kas pangaasutusest või mittepangalisest finantsasutusest. Vastavalt tingimustele väljastatakse rahasumma kas auto tagatisel või ilma tagatiseta.

Pangast laenu saamine on reeglina keerulisem, sest et enne laenu väljastamist vaadatakse läbi ja kontrollitakse kogu kliendi andmeid, töökohta ja stabiilse sissetuleku olemasolu ning ka tema maksevõimet. Kuid eelis seisneb selles, et pank väljastab laenu ilma tagatiseta. Mittepangalised finantsasutused ei esita keerulisi nõudeid ning pakuvad võtta laenu kliendi olemasoleva auto tagatisel. Auto tagatisel laenu võtmiseks peab kliendil olema auto, mida peab tagatisena registreerima. 

Autolaenu taotleja peab olema eesti kodakondsust või kehtiva elamisloa omav isik, kellel on stabiilne igakuine sissetulek ka olemas. Laenu saab võtta summas 300 kuni 20 000 eurot ning osamaksete väljamaksmise perioodiks saab valida perioodi kestvusega kuni 7 aastat. Laenupakkuja poolt esitatavadest tingimustest sõltuvalt kehtivad ka erinevad intressimäärad ja muud eritingimused.  

Laenu taotlemiseks täidetakse vastav taotlusvorm. Seda saab teha kas laenupakkuja veebilehe kaudu, telefoni teel või kontoris isiklikult. Vormi täitmiseks tuleb sisestada oma isiklikke andmeid ja infot igakuise sissetuleku kohta. Pärast taotluse esitamist kontrollitakse esitatud andmete õigsust ja kehtivust. Ilma tagatiseta laenu saamise ja vormistamise protsess on reeglina lihtsam ja kiirem, kuid auto tagatisel laenu taotlemise puhul hindab laenupakkuja ka tagatiseks pakutud sõiduki turuväärtust. 

Kuna eesti finantsturul pakutakse mitmesuguseid laenuvõimalusi, on inimestel ka võimalik valida erinevate laenupakkumiste vahel.


Autolaen hinnang: 4.5/5 kellelt 21 häält.

Artiklid

Operator

Laenude võrdleja Coolfinance.ee:
Lemony trade s.r.o. LemonyApps
Prague, VAT: CZ29043026
Ettevõte ei ole ühegi finantstoote pakkuja.

Portaalist

Coolfinance.ee on võrgupõhine võrdluslaen. Põhineme täielikult läbipaistval informatsioonil. Tänu meie teenusele, tead sa just, milline laen on just sulle parim.

Võta meiega ühendust

Kas sul on tekkinud küsimusi? Võta meiega ühendust ning me vastame sulle esimesel võimalusel.

Kas vajate raha? Kuni 5000 € täna midagi ...  Taotle laenu