Kuidas võtta laenu sularahas

Milline laenusumma saamise viis on parem: kas kontole või sularahas? Vastates sellele küsimusele tasub märkida, et selleks eesmärgiks pangakonto kasutamine on ikkagi parem ja turvalisem. Mõnedel juhtudel meil ei ole võimalik või me ei soovi oma pangakontot laenu saamiseks kasutada. Põhjuseks võib olla näiteks kolmanda osapoole kontroll konto sissetulekute ja väljatulekute üle või see, et kontole laekunud summa jätab sellele jälgi, mis võib teha probleemi finantsvõimekuse osas.

Kiirlaenupakkumised 2019 aasta alguses

2019 aasta algus tõi uusi muljeid, uusi plaane ja võimalusi. Mõnedel meist on palju plaane ja aktiivne tegevus, seega võib tekkida vajadus katta erinevaid, sealhulgas ka ootamatuid kulusid. Sel juhul tulevad kasuks laenupakkujate poolt pakutavad rahalaenamisvõimalused.

Autoliising

Aeg-ajalt inimestel tekib vajadus vahetada oma sõidukit uuema mudeli vastu või lihtsalt osta uut või kasutatud autot. Autohinnad on küll erinevad, aga tõsi on see, et mitte igaüks võib kogu ostusummat kohe hetkel katta. Sel juhul tuleb kasuks autoliisingu võimalus, mille kasutades saab osta autot ja alustada selle kasutamist ning samal ajal mitte maksta kogusummat kohe välja, kuid maksta autoostu eest osadena. Mis on autoliising ja mida see endast kujutab? Kellele sobib liisinguvõimalus ja kuidas seda taotleda? Kirjeldame autoliisingut üksikasjalikumalt.

Millal on mõistlik võtta kiirlaenu?

Kiirlaenudel on mitmeid eeliseid teiste laenude ees ning teatud olukordades võib olla igati mõistlik taotleda pigem kiirlaenu, mitte suuremat tagatiseta laenu.

Enim levinud põhjused miks laenu ei saada

Ehk oled isegi sattunud olukorda, kus oled teinud laenutaotluse, ent saanud sellele eitava vastuse ning oled mõtisklenud, miks vastus selline oli?