PayPal on ülemaailmne online-maksesüsteem ja inimesed kasutavad PayPali toodete ostmiseks Etsy's, vabakutseliste tööde arvete esitamiseks klientidele ja palju muud. Paljud teenusepakkujad, vabakutselised töötajad kasutavad makse saamise meetodina PayPali.

Kui kaua võtab raha saamine PayPalis aega

Nii et see on väga levinud küsimus; kui kaua võtab raha saamine PayPalil aega.

See, kui palju aega kulub PayPalil raha kättesaamiseks, sõltub sellest, kuidas raha üle kantakse. Kui raha saadetakse otse PayPal-kontolt teisele PayPal-kontole, siis kulub raha kättesaamiseks mõni minut. Kui aga raha saadetakse pangakontolt, siis võib tehingu töötlemiseks kuluda 2-3 päeva. Kui teie PayPal-kontot ei ole kontrollitud, võib PayPal hoida raha kuni 21 päeva.

PayPal-kontole saab raha saata mitmel viisil, näiteks teiselt PayPal-kontolt, krediit- või deebetkaardilt, pangakontolt jne. Iga meetod võtab erinevalt aega, et tehing lõpule viia ja raha oma PayPal-kontole saada. Näiteks kui saate oma kliendilt makse, kasutades PayPal-arvet, siis võite eeldada, et raha ilmub teie PayPal-saldole mõne minuti jooksul, kui makse on tehtud teiselt PayPal-kontolt või deebet- või krediitkaardilt. Kui makse on tehtud pangaülekandega või e-kirjaga, võib pangast kliirens võtta paar päeva.

Kui aga kasutate PayPali kaupmehe teenuseid või PayPal powered by Braintree, siis läheb krediit- või deebetkaarditehing otse teie määratud pangakontole. Sellises olukorras võtab Visa- või MasterCard-makse sooritamine 2-3 tööpäeva. Kui makse tehakse Discover-kaardiga, siis võtab see 3 tööpäeva ja kui makse tehakse American Expressiga, siis võtab tehingu lõpuleviimine 4-5 tööpäeva.

Raha ülekandmine pangakontole

Saate oma PayPal-kontolt raha pangakontole kanda. Raha ülekandmine pangakontole või deebetkaardile on täiesti tasuta ja tehingu saab teha ühe tööpäeva jooksul. Kui soovite raha oma PayPal-kontolt pangakontole kiiresti üle kanda, saate kasutada PayPali kiirülekande funktsiooni. PayPal Instant Transfer ei võta raha ülekandmiseks pangakontole rohkem kui 30 minutit, kuid te peate maksma 10 dollarit või 1 protsendi tehingu summast, olenevalt sellest, kumb summa on väiksem. Kui aga kannate raha üle pärast kella 19.00 idapoolsest ajast või nädalavahetustel või pühadel, võib see võtta rohkem aega.

PayPali tagasimaksmise ajad

PayPali tagasimakse aeg sõltub sellest, kuidas raha algselt maksti. Kui makssite PayPal Cashi kaudu, siis saate tagasimakse samal päeval, kui seda taotleti. Kui makse on tehtud pangakonto kaudu, siis võtab tagasimakse laekumine teie kontole aega kolm kuni viis tööpäeva. Kui makse on tehtud krediit- või deebetkaardiga, siis võib tagasimakse laekumine teie kontole võtta 30 päeva.      

Korduma kippuvad küsimused PayPali kohta

1. Kui palju raha saab isiklikule PayPal-kontole laekuda?
Raha vastuvõtmisel isiklikule PayPal-kontole ei ole piirangut. Isiklikule PayPal-kontole saadav kogusumma ei ole piiratud.

2. Kas PayPaliga on võimalik teha otsetoetust?
Otsetoetus on saadaval ainult USAs asuvatel PayPal-kontodel ja klientidele, kellel on PayPal Cash Plus'i konto. Lisaks sellele on PayPal Cash Card'i registreerinud kliendid automaatselt otsetoetuseks registreerunud.  

3. Kas PayPalil on kuutasu?
Ei, PayPalil ei ole kuutasu. Te ei pea oma konto ja kaardi eest mingit tasu maksma. Lisaks ei pea te raha lõpetamisel või ülekandmisel hoidma mingit miinimumsaldot. 

4. Kas isiklikule PayPal-kontole saab raha vastu võtta?
Jah, isiklikule PayPal-kontole saab raha vastu võtta. Tegelikult võib mis tahes tüüpi PayPal-konto raha vastu võtta.

5. Mis on PayPali QR-koodiga maksed?
QR-koodiga makse on PayPali uus funktsioon, mis võimaldab PayPal-konto omanikul saada makse lihtsalt QR-koodi kuvamisega, mida kliendid saavad PayPal-rakenduse abil skaneerida. QR-koodi loomine ja jagamine on täiesti tasuta.

Rohkem Monefit reklaam

Hodnocení kategorie 4.5
Kui kaua võtab raha saamine PayPalis aega: 4.2/5 kellelt 8 häält