2019 aasta algus tõi uusi muljeid, uusi plaane ja võimalusi. Mõnedel meist on palju plaane ja aktiivne tegevus, seega võib tekkida vajadus katta erinevaid, sealhulgas ka ootamatuid kulusid. Sel juhul tulevad kasuks laenupakkujate poolt pakutavad rahalaenamisvõimalused.

Kiirlaenupakkumised 2019 aasta alguses

Üks umiversaalseimatest ja populaarseimatest laenuvõimalustest on kiirlaen, mis sobib mis tahes eesmärgiks võtmiseks ja absoluutselt kõikide kulude katmiseks. Kiirlaen sai populaarseks sellepärast, et seda on lihtsalt taotleda ja sellega kaasnevad tingimused on paindlikud ja erinevatele inimestele sobilikud. Seda laenutüüpi võib kasutada, et katta väikesi kiireloomulisi ja hädavajalikke väljaminekuid nagu näiteks hambaraviga, koduremondiga, mööbliostuga, auto parandandamisega, õppimiseja või reisimisega seotud kulud.

Mida pakkuvad kiirlaenuandjad 2019 aasta alguses. Tüüpiliseimaid kiirlaenusid on pakutavad laenuandjatelt nagu Smsraha, Laen, Ferratum, Bondora, Bestcredit jne. Üldiselt võib öelda, et tingimused jäävad sarnaseks. Kiirlaene pakutakse summas alates 100 kuni 1000 eurot ning perioodiks on aeg alates 1 kuni 36 kuud. Laenusummat võib saada kas oma pangaülekandmisega või sularahas kätte.

Kiirlaenu eelised

Kuna kiirlaenud väljastatakse suhteliselt väikestes summades, on selle saamine teiste laenutüüpidega võrreldes palju lihtsam ja kiirem. See kindlasti tuleb kasuks nendele inimestele, kellel on vaja laenata raha kohe ja praegu ja niipea kui võimalik ning kelle situatsioonis on laenu kättesaadavus ja selle saamise kiirus kõige oluliseimad tegurid. Võib ka tõenäosusega öelda, et väikestes summades laenu saamine on paljudele inimestele aktsepteeritav ning pole riskantne ja pole hirmutav, eriti kui arvutatav intress ei ole suur ja seda võib maksta tagasi ilma probleemideta. Veel üheks eeliseks on see, et laenu võib saada ülikiirelt ja kodust lahkumata, mis säästab aega ja kiirendab kogu protsessi.

Kiirlaenu võtmise nipid

Laenusumma taotlemise puhul tuleb kindlasti eelnevat arvestada, milline rahasumma oleks käesolevate kulude katmiseks optimaalne ja mis ajaks seda võtta, et ei tekiks probleeme selle tagasimaksmisega. Iga laenupakkuja veebilehel pakutakse laenukalkulaator, millega saab lihtsalt arvutada nii intressisummasid kui ka tagasimakseosade suuruseid. Laenukalkulaator annab iga konkreetse valitud rahasumma ja selle kaasnevate intressimaksude ja tagasimakseosade näidise.

Rohkem Monefit reklaam

Hodnocení kategorie 4.5
Kiirlaenupakkumised 2019 aasta alguses: 4.2/5 kellelt 22 häält
7000
Laenusumma 500 € - 7 000 €
Protsent 18 %
Laenuperiood 15 päeva – 12 kuud
3000000
Laenusumma 20 000 € - 3 000 000 €
Protsent 12,62 %
Laenuperiood 6 – 60 kuud
5000
Laenusumma 100 € - 5 000 €
Protsent 8,5 %
Laenuperiood 2 - 60 kuud
5000
Laenusumma 300 € - 5 000 €
Protsent 0 %
Laenuperiood 1 – 60 kuud