Moneyzen – Laenusumma kuni 10 000 €

Moneyzen – Laenusumma kuni 10 000 €
Saidi ekraanipilt:https://www.moneyzen.eu, saidi autor:Moneyzen OÜ, ekraanipilti kasutatakse seadusliku litsentsi nimel.

Moneyzen

  • Laenusumma kuni 10 000€
  • Tagasimakse tähtaeg: 1 – 7 aastat
  • Kinnitus 15 minutiga

Rohkem teavet reklaam

Moneyzen arvustus

Kiire ülevaade

  • Summa: 500 € - 10 000 €
  • Periood: 1 – 7 aastat
  • Kinnitus: 15 minutiga

Moneyzen Maksete tabel

Summa Periood Vahendustasu Kokku tuleb tasuda
500 € 1 aasta 50.08 € 550.08 €
1 000 € 1 aasta 100.16 € 1 100.16 €
2 000 € 1 aasta 200.32 € 2 200.32 €
Moneyzen kalkulaator reklaam

Tüüpiline näide

Laenates 6 000 eurot viieks aastaks fikseeritud aastase intressimääraga 13% ja kuumaksega 148,52 eurot on krediidi kulukuse määr 20,07%. Kogu laenuperioodi jooksul tagasi makstav summa on 9 116,11 eurot, millest 2 191,11 eurot moodustavad intressimaksed ja 720 eurot laenu haldustasu. 180 euro suurune laenu lepingutasu ning 25 euro suurune ZenFundi makse tuleb tasuda kohe pärast laenu väljamaksmist. Laen läheb viie aasta jooksul maksma 3 116,11 eurot. Sulle pakutavad tingimused olenevad Sinu individuaalsest olukorrast. Tutvu kindlasti ka laenujuhise ja üldtingimustega ja küsi vajadusel nõu ka asjatundjalt.

Mis on laenunäide?

  • Omandamise vahend
  • Maja seadmed
  • Puhkus

Detailne informatsioon

MoneyZen nõuandlik finantsportaal pakub mõistlikel tingimustel inimeselt inimesele veebipõhiseid lihtsaid laenutehinguid ja mugavaid investeerimisvõimalusi. MoneyZen finantsportaalis määrab iga inimene ise, millistel tingimustel ta soovib laenu anda või võtta. MoneyZen teeb laenu andmise ja laenu võtmise kõigile mõistetavaks ja mugavaks. Teenuse kasutamise eel loe palun läbi investeerimisjuhis ja MoneyZeni üldtingimused. Vajadusel konsulteeri kindlasti asjatundjaga.

FAQ Moneyzen

Küsimus Vastus
Kuidas toimub laenu taotlemine? Registreeri end MoneyZen portaali kasutajaks, täida laenutaotluse vorm ning krediidiskoor. Portaal otsib Sulle sobivaima laenupakkumise.
Kuidas saan raha kätte? Kui laenupakkumine Sulle sobib, allkirjastame lepingu. MoneyZen teeb laenu väljamakse Sinu MoneyZen (virtuaal)kontole. Laenusumma kasutamiseks kanna see MoneyZen (virtuaal)kontolt oma isiklikule pangakontole.
Kuidas saan lepingutingimusi muuta? Elu on pidevas muutumises ja mõnikord võib tekkida olukordi, mida keegi meist pole osanud ette näha. Juhul kui sõlmitud lepingu alusel võetud kohustus - laenu tagasimakse võib hilineda, palume meiega koheselt ühendust võtta. Leiame just Sulle parima lahenduse!

Moneyzen kogemused ja arutleu

Moneyzen kogemused

Jagage meiega oma kogemust Moneyzen et info@coolfinance.ee laenuga ja me avaldame selle anonüümselt oma vestlustes.


"Mulle meeldib olla väikeettevõtja. Otsustasin pöörduda MoneyZeni poole ning mul avaneski võimalus tarbimislaenu abil oma masinaparki täiendada." (Ragnar)
"Talvel lõhkes mul elutoas keskküttesüsteemi toru ja elutoa põranda parkett sai kahjustada. Olemasolevatest vahenditest ei piisanud põranda remondiks. Seetõttu taotlesin lisaraha MoneyZeni abil teistelt inimestelt. Sain MoneyZeni kodulaenuga uuendada keskküttesüsteemi kahjustatud osa ja vahetada välja parketi." (Maria)

Kas Moneyzen laen on pettus?

Ei. Teenus on sajaprotsendiliselt kompetentne ning puudub põhjus muretseda läbipaistmatute tingimuste pärast. Ettevõte Moneyzen OÜ pakub neid laene tõepoolest.