EstateGuru – Laenusumma kuni 3 000 000 €

EstateGuru – Laenusumma kuni 3 000 000 €
Saidi ekraanipilt:https://estateguru.co, saidi autor:Estateguru OÜ, ekraanipilti kasutatakse seadusliku litsentsi nimel.

EstateGuru

  • Laenusumma kuni 3 000 000€
  • Tagasimakse tähtaeg: 6 – 60 kuud
  • Kinnitus 24 tundi

Rohkem teavet reklaam

EstateGuru arvustus

Kiire ülevaade

  • Summa: 20 000 € - 3 000 000 €
  • Periood: 6 – 60 kuud
  • Kinnitus: 24 tundi

EstateGuru Maksete tabel

Summa Periood Vahendustasu Kokku tuleb tasuda
20 000 € 6 kuud 1 112 € 21 112 €
EstateGuru kalkulaator reklaam

Tüüpiline näide

Kui oled taotlenud laenu tagasimakse tähtajaga 6 kuud summas 20 000€, maksad tagasi 21 112€. Vahendustasu 1 112€.

Mis on laenunäide?

  • Ettevõtlusega seotud kulude katmine
  • Oma ettevõtte projektide rahastamine

Detailne informatsioon

Estateguru veebiplatvorm teostab laenuandjate ehk investorite ja laenutaotlejate ehk ettevõtjate kokku viimist. Laenuandjaks võib saada platvormi administraatorite poolt tuvastatud ja investeerimistegevuseks heakskiidetud isik, kellel on ametlikus krediidiasutuses registreeritud arvalduskonto olemas ja kelle vanus on mitte vähem kui 18 aastat. Laenutaotlejaks võib saada teatud kriteeriumitele vastav ja registreeritud pangakontot omav ametlik äriühing või ettevõtja. Rahastamiseks sobivaks peeatakse igasugune kinnisvaraga seonduva äriühingu projekt.

Laenu saamiseks tuleb taotlejal esitada järgmisi andmeid krediidikõlblikkuse kohta, äriplaani ja tagatise hindamisakti. Professionaalsed esindajad ja spetsialistid vaatavad iga saadud taotlust üle ning positiivse otsuse tegemise puhul kiidavad projekti heaks ning seega muutub projekt investoritele kättesaadavaks. Eduka investeerimistehingu sooritamise puhul koostatakse maksegraafikut ning vastavalt sellele maksab laenuvõtja kasutusele võetud summat osadena tagasi.

FAQ EstateGuru

Küsimus Vastus
Mis on Estateguru platvorm? Estateguru platvorm viib kokku laenuandjaid ja laenutaotlejaid ehk investeerimisvõimelisi investoreid ja ärilaenu kinnisvara tagatisel taotleda soovivaid ettevõtjaid.
Kes saab taotleda ärilaenu ja kes võib laenu anda? Ärilaenu saab taotleda tingimustele vastav Baltimaades, Soomes, Hispaanias ja Iirimaal registreeritud ettevõte. Anda laenu saab iga süsteemi kaudu tuvastatud ja arvelduskonto omav isik, kelle vanus on vähemalt 18 aastat.
Milliseid projekte on võimalik rahastada? Laene väljastatakse kinnisvara tagatisel ning rahastatud võib olla iga projekt, mille sobivus on administraatoriga eelnevalt heakskiidetud.

EstateGuru kogemused ja arutleu

EstateGuru kogemused

Jagage meiega oma kogemust EstateGuru et info@coolfinance.ee laenuga ja me avaldame selle anonüümselt oma vestlustes.


"Hea platvorm. Mul oli vaja ärilaenu võtta ning olen leidnud laenuandjat väga kiirelt ja lihtsalt. Soovitan!" (Priit)
"Selline süsteem pakub head lahendust, eriti kui on vaja võtta laenu kohe. Probleeme üldse ei ole. Ma taotlesin laenu ja sain seda ilma tõrgeteta, kõik ok" (Meelis)

Kas EstateGuru laen on pettus?

Ei. Teenus on sajaprotsendiliselt kompetentne ning puudub põhjus muretseda läbipaistmatute tingimuste pärast. Ettevõte Estateguru OÜ pakub neid laene tõepoolest.