Omaraha – Laenusumma kuni 1 500 €

Omaraha – Laenusumma kuni 1 500 €
Saidi ekraanipilt:https://www.omaraha.ee/, saidi autor:OÜ Omaraha, ekraanipilti kasutatakse seadusliku litsentsi nimel.

Omaraha

  • Laenusumma kuni 1 500€
  • Tagasimakse tähtaeg: 3 kuud – 5 aasta
  • Kinnitus 24 tundi

Rohkem teavet reklaam

Omaraha arvustus

Kiire ülevaade

  • Summa: 50 € - 1 500 €
  • Periood: 3 kuud – 5 aasta
  • Kinnitus: 24 tundi

Omaraha Maksete tabel

Summa Periood Vahendustasu Kokku tuleb tasuda
1 000 € 3 aastaks 357.89 € 1 357.89 €
Omaraha kalkulaator reklaam

Tüüpiline näide

1000€ laenamisel 3 aastaks on kuumakse 37,16€. Krediidi kulukuse määr 23,70%. 3 aasta jooksul maksate kokku 1357,89€, mis koosneb intressist 337,89€ (määraga 20%) ja 20€ suurusest lepingutasust. Laen läheb teile 3 aasta jooksul maksma 357,89€. Teile pakutavad tingimused sõltuvad teie maksevõimest ja –käitumisest. Lugege meie finantsteenuse tingimusi ja pidage nõu asjatundjaga.

Mis on laenunäide?

  • Omandamise vahend
  • Maja seadmed
  • Puhkus

Detailne informatsioon

Omaraha ei paku SMS-laenu, pigem kiirlaenu või väikelaenu. Selle asemel et kulutada aega ja närve pankades ning laenukontorites, saad raha toolilt tõusmata mõne minutiga. Kui portaali pakkumus tundub kallis, pane taotlus ootele. Investorid näevad seda ja võivad muuta oma tingimusi. Sa ei pea nõustuma oma esmase skooriga, võid taotleda selle suurendamist. Kõrgem skoor võimaldab laenata soodsamatel tingimustel.

FAQ Omaraha

Küsimus Vastus
3. Milliseid laene väljastatakse? Laenud on tinglikult jagatud kahte rühma: lühilaenud, mille tagasimakse toimub 30, 60 või 90 päeva möödudes ühekordse maksena, ja pikad laenud pikkusega 6, 12, 24, 36, 48, 60, 84 ja 120 kuud.
Kuidas laenu küsida? Registreeru kasutajaks, küsi pakkumist ja portaal otsib Sulle hetke parima pakkumuse. Kui portaali pakutud intress Sulle ei sobi, võid esitada oma soovi ja selle kuni nädalaks ootele jätta. Kohe, kui tekib sobiv pakkumus, sõlmib portaal automaatselt lepingu ja kannab raha Sinu virtuaalkontole.
Kuidas toimuvad tagasimaksed? Tagasimaksed teostab portaal automaatselt Sinu virtuaalkontolt, kus peab õigel hetkel olema vajalik summa.

Omaraha kogemused ja arutleu

Omaraha kogemused

Jagage meiega oma kogemust Omaraha et info@coolfinance.ee laenuga ja me avaldame selle anonüümselt oma vestlustes.


"Soovitan!" (Maxim)
"Teinekordki!" (Siiri)

Kas Omaraha laen on pettus?

Ei. Teenus on sajaprotsendiliselt kompetentne ning puudub põhjus muretseda läbipaistmatute tingimuste pärast. Ettevõte OÜ Omaraha pakub neid laene tõepoolest.