Operator

Operaator

Finantstoodete võrdlejat haldab:

Kontaktinfo:

Lemony trade s.r.o., Jaurisova 515/4, Praha – Michle, 140 00, Czechia IČ 29043026, DIČ CZ29043026.

Me ei ole ühegi finantstoote pakkuja, vaid ainult sõltumatu võrdleja ja teabeallikas. Kui teil tekivad küsimused konkreetse finantstoote kohta, pöörduge siis selle pakkuja poole, pakkujate nimed on alati ka toodud. Aga kui teil on küsimused meie platvormi kohta, kui leidsite vea vms., võtke julgelt meiega ühendust aadressil info@coolfinance.ee

LemonyApps.com kaubamärki haldab Lemony trade s.r.o. Meil on esitletud igal turul unikaalne kaubamärk.

Mis on LemonyApps?

Viimastel aastatel on kogu maailmas ilmunud palju finantsteenuseid ja tooteid: palju laene, kindlustusteenuseid ja krediitkaarte. Turg laienes oluliselt ja traditsioonilised teenusepakkujad peavad suurenenud konkurentsi tõttu oma tingimusi reguleerima.

Kuid on ka teine probleem – kuidas saab nii palju võimaluste vahel valida? Ja see on põhjus, miks LemonyApps tehnoloogiaettevõte siin tegutseb. Me teostame paljudel maailmaturgudel pakutavate finantstoodete selget ja läbipaistvat võrdlust.

 

Tšehhist ja kogu maailmast

2010 aastal alustasime oma tegevust Tšehhi Vabariigis ja laienesime seda järk-järgult Slovakkiasse, Poolasse, Hispaaniasse, Argentiinasse, Rootsi, Norrasse, Indoneesiasse ja enam kui 25 riiki üle kogu maailma.

Meie missiooniks on pakkuda kasutajasõbralikku ja turvalist keskkonda finantsteenuse või toote taotlemiseks, mis aitaks lahendada kasutaja probleemi või tekkinud olukorda.

Me võrdleme ainult kinnitatud ja 100% usaldusväärseid ettevõtteid ja tooteid, mida meie analüütikud on erinevatel saitidel hoolikalt uurinud. Lisaks teabele toodete ja ettevõtete kohta avaldame ka kasutajate arvamusi, korduma kippuvaid küsimusi ja kujukaid näiteid. Nii on teil alati võimalik realistlikult võrrelda ja saada teada, kui palju iga konkreetse teenuse eest maksma läheb ning vältida arusaamatusi või mõttetuid tasusid ka.

Miks meie teenuseid kasutada?

Kõigis riikides teeme koostööd kogenud spetsialistide ja partneritega, et meie saitidel kvaliteetseid teenuseid pakkuda.

  • Sõltumatus - Me ei tööta ühegi pakkuja heaks. Me võrdleme iseseisvalt kõiki saadaolevaid tooteid ja teenuseid, mida oleme hinnanud ja aktsepteerinud kui usaldusväärseid ja läbipaistvaid.
  • 100% tasuta – Meie võrdleja kasutamine ei maksa teile midagi. Me ei paku ise ühtegi finantstoodet.
  • Läbipaistvus – Vaatame üle ja võrdleme kõiki tooteid tagades, et iga kasutaja teaks täpselt, kui palju ja mille eest ta maksab. Teeme kõik, et vältida üldisi ja ebamääraseid sõnastusi ning eksitavaid arvutusi.
  • Mittesiduv – Meie võrdleja kasutamine on täiesti mittesiduv ja seega kasutaja ei edasta meile mingit isiklikku teavet.

Kuidas meie võrdleja töötab?

Teeme koostööd ainult usaldusväärsete ja mainekate ettevõtetega. Lisaks on kõik meie teenused saadaval täiesti tasuta, ilma registreerimise vajaduseta jne.

Võib kuvada lihtsalt kõigi saadaolevate toodete ülevaadet või saab ka soovitud kategooriat valida. Siis saad kõikide saadaolevate pakkumiste ülevaadet koos põhiteabega, mida saab soovi korral laieneda. Varjatud tasusid pole; kui taotlete meie võrdlusprogrammi kaudu mõnda finantstoodet, maksate alati just sama summa, mis tuleks maksma siis, kui taotleksite otse teenusepakkuja kodulehelt.

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas ma saan laenu või muud finantstoodet?

Tingimused on küll erinevad. Üldist taotlemisprotsessi kirjeldatakse alati meie ülevaates ja sealt saab otse taotlemisele üle minna. Meie saidil tehtud klikkimine pole täielikult siduv. Meie teenused on täiesti tasuta ja maksate alati sama summat, kui näiteks sii, kui saate pakkumise otse ettevõttelt.

Kuidas on võimalik, et mõned laenud on tasuta?

Viimastel aastatel on esimese tasuta laenu trend paljude mittepangaliste pakkujatega laialt kasutatav. Tõepoolest - klient ei maksa finantsettevõttelt saadud esimese laenu eest mingit tasu. Enamik neist on aga väiksemate summade ja lühikese tähtajaga laenud. Kuid alati peaks olema ettevaatlik ja vaadata tingimusi hoolikalt läbi, maksma alati õigeaegselt ja valima sellist finantstoodet, mida saate endale lubada.

Kes saab laenu taotleda?

Ainuseks üldreegliks on sobivas vanuses olemine. Alates 18. eluaastast saab igaüks suuremat osa saadaolevatest laenudest taotleda. Kuid iga pakkumise tingimused võivad olla küll erinevad. Seega peab alati vaatama konkreetse finantstoote tingimusi hoolikalt läbi.

Võta meiega ühendust

Kui teil on küsimusi või kommentaare? Kirjuta meile info@coolfinance.ee