Monefit – mobiilne krediidiliin – sinu digitaalne rahakott

Monefit – mobiilne krediidiliin – sinu digitaalne rahakott
Saidi ekraanipilt:https://www.monefit.ee/, saidi autor:Monefit Estonia OÜ, ekraanipilti kasutatakse seadusliku litsentsi nimel.

Monefit

  • Laenusumma kuni 3 000€
  • Tagasimakse tähtaeg: 1 – 12 kuud
  • Kinnitus 15 minutiga

Rohkem teavet reklaam

Monefit arvustus

Kiire ülevaade

  • Summa: 50 € - 3 000 €
  • Periood: 1 – 12 kuud
  • Kinnitus: 24 tundi

Monefit Maksete tabel

Summa Periood Vahendustasu Kokku tuleb tasuda
1 000 € 1 kuud 227.21 € 1 227.21 €
Monefit kalkulaator reklaam

Tüüpiline näide

Tähelepanu! Iga laen on finantskohustus. Enne lepingu sõlmimist tutvu hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga. Krediidi kulukuse määr on 48,44% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidiliin 1000 €, kontohaldustasu 0€/kuus, tarbija poolt makstav kogusumma ja tagasimaksete summa 1227,21 €, fikseeritud intressimäär aastas 39,60%. Krediidi kulukuse määr on arvestatud eeldusel, et krediidiliin võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest krediidiliini kasutusse võtmisest.

Mis on laenunäide?

  • Omandamise vahend
  • Maja seadmed
  • Puhkus

Detailne informatsioon

Monefit on mobiilne krediidiliin - justkui Sinu digitaalne rahakott – alati Sinuga kaasas. Sulle avatud krediidiliini saad kasutada täpselt sellises ulatuses, mis parajasti mõistlik. Lihtsalt vali vajalik summa ja saada sooviavaldus teele. Aktiveeri Monefit sõna otseses mõttes käigu pealt, mobiilselt ja mobiilist. Kogu protsess toimub online’is, nagu oled harjunud. Monefit on Sulle, kui hindad mugavust, modernsust ja mobiilsust. Monefit pakub sõltumatust ülereguleeritud pangandussüsteemist ja vabadust teha oma finantsotsuseid täpselt nii ja siis, kui Sina seda õigeks pead.

FAQ Monefit

Küsimus Vastus
Mis on Monefit krediidiliin? Monefit krediidiliin on Sinu digitaalne rahakott. Saad Sulle avatud krediidiliini kasutada täpselt sellises ulatuses, nagu vaja. Krediidiliini avamine ja selle omamine ilma kasutusel oleva krediidisummata on tasuta, mingeid haldustasusid ei rakendata.
Kuidas saan krediidiliini kasutada? Krediidiliini kasutamiseks peab Sul olema avatud krediidiliin meie veebilehel www.monefit.ee. Krediidiliini avamine ei kesta kauem kui 10 minutit. Esmakordselt taotlust vormistades pead veel allkirjastama ka isikutuvastusankeedi Monefit ID-punktis – kas Omniva kontorites või Monefit Estonia OÜ esinduses.
Kuidas kasutatud krediidiliini maht uuesti vabaneb? Krediidiliini kasutusele võetud maht vabaneb kuumaksetes sisalduva krediidi põhiosa võrra, pärast iga kuumakse tasumist.

Monefit kogemused ja arutleu

Monefit kogemused

Jagage meiega oma kogemust Monefit et info@coolfinance.ee laenuga ja me avaldame selle anonüümselt oma vestlustes.


"Mugav ja kiire kiirlaen!" (David)
"Tõesti mugav kasutada!" (Tuuli)

Kas Monefit laen on pettus?

Ei. Teenus on sajaprotsendiliselt kompetentne ning puudub põhjus muretseda läbipaistmatute tingimuste pärast. Ettevõte Monefit Estonia OÜ pakub neid laene tõepoolest.