Creditstar – Laenusumma kuni 5 000 €

Creditstar – Laenusumma kuni 5 000 €
Saidi ekraanipilt:https://www.creditstar.ee/, saidi autor:Creditstar Estonia AS, ekraanipilti kasutatakse seadusliku litsentsi nimel.

Creditstar

  • Laenusumma kuni 5 000€
  • Tagasimakse tähtaeg: 30 päeva – 36 kuud
  • Kinnitus 15 minutiga

Rohkem teavet reklaam

Creditstar arvustus

Kiire ülevaade

  • Summa: 50 € - 5 000 €
  • Periood: 30 päeva – 36 kuud
  • Kinnitus: 15 minutiga

Creditstar Maksete tabel

Summa Periood Vahendustasu Kokku tuleb tasuda
50 € 30 päeva 1.89 € 51.89 €
200 € 30 päeva 12.74 € 212.74 €
5 000 € 30 päeva 188.73 € 5 188.73 €
Creditstar kalkulaator reklaam

Tüüpiline näide

Krediidi kulukuse määr on 56,00% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidilimiit 2000,00 €, laenuperiood 12 kuud, fikseeritud intressimäär 45,30%. Laenates näidistingimustel 2000,00 € perioodiks 12 kuud, on ühe kuumakse suurus 210,33 €, tagasimaksete summa 2523,96 € ja tarbija poolt makstav kogusumma 2523,96 €.

Mis on laenunäide?

  • Omandamise vahend
  • Maja seadmed
  • Puhkus

Detailne informatsioon

Creditstari online krediidi lahendus annab Sulle võimaluse kasutada soodsaid ostuvõimalusi ning kindlustunde ootamatute väljaminekute suhtes. Laenukonto omamine on tasuta ning taotluse konto kasutamiseks teed siis, kui tekib vajadus lisaraha järele. Tasu maksad ainult siis, kui konto on kasutuses ja ka ainult selle summa pealt, mille parajasti kasutusele võtad.

FAQ Creditstar

Küsimus Vastus
Mis on personaalne laenukonto ja kui palju saan ma sealt võtta laenuks raha? Sinu personaalne laenukonto on justkui virtuaalne krediitkaart, mida saad kasutada olemasolevas mahus siis, kui Sa seda vajad. Laenukonto avamine ja selle omamine ilma kasutusel oleva laenusummata on tasuta, mingeid kontohaldustasusid ei rakendata.
Millised tingimused peavad olema täidetud, et võtta laenukontolt kasutusele laenusumma? Kui soovid taotleda laenukonto kasutamist, ei tohi Sul olla aktiivseid võlgnevusi Krediidiinfos. Esmakordse taotluse puhul pead veel allkirjastama ka isikutuvastusankeedi Creditstari ID-punktis – kas Eesti Posti kontorites või Creditstar Estonia ASi esinduses.
Millal laekub raha minu pangakontole? See laekumine ei võta üldjuhul kauem kui 15 minutit, kuid võib siiski sõltuda erinevates pankades kehtivatest tingimustest.

Creditstar kogemused ja arutleu

Creditstar kogemused

Jagage meiega oma kogemust Creditstar et info@coolfinance.ee laenuga ja me avaldame selle anonüümselt oma vestlustes.


"Hindan kõrgkvaliteetset klienditeenindust, jäin rahule." (Eva-Lotta)
"Olen kasutanud Creditstari juba mitmel korral ning siiani pole probleeme esinenud, soovitan!" (Anette)

Kas Creditstar laen on pettus?

Ei. Teenus on sajaprotsendiliselt kompetentne ning puudub põhjus muretseda läbipaistmatute tingimuste pärast. Ettevõte Creditstar Estonia AS pakub neid laene tõepoolest.