Tagatiseta väikelaen

    Tagatiseta väikelaen

Laenu võtmise vajadus võib tekkida absoluutselt ootamatult. Näiteks, tahaks teha remonti, osta uut mööblit, minna puhkusele, soetada uut autot või kodusisustust.

Rohkem Monefit reklaam

Kiirlaen kuni 3 000 €
Koht 1.

Monefit

Reklaam
Rahulolu 5
3 000 €
Laenusumma 50 € - 3 000 €
Protsent 48,44 %
Laenuperiood 1 – 12 kuud
Info Rohkemreklaam

Kiire informatsioon

Selle laenu omandiõigus

 • Laenusumma kuni 3 000€
 • Tagasimakse tähtaeg: 1 – 12 kuud
 • Kinnitus 15 minutiga

Laenutingimused

 • Krediidiliini avamiseks pead olema Eesti vabariigi kodanik või omama Eestis alalist elamisluba
 • Ühtlasi pead olema vähemalt 18 aastane. Krediidiliini avamine on tasuta

Firmast

 Monefit kuulub rohkem kui 10 aastase kogemusega  online krediidi ja pangavälise väikefinantseerimise valdkondades tegutsevasse rahvusvahelisse finantstehnoloogia gruppi Creditstar Group. Rohkem informatsiooni firma kohta Monefit Estonia OÜ

laena alates 50 € intressiga 48,44 % Rohkemreklaam
5 000 €
Laenusumma 50 € - 5 000 €
Protsent 45,3 %
Laenuperiood 30 päeva – 36 kuud
Info Rohkemreklaam

Kiire informatsioon

Selle laenu omandiõigus

 • Laenusumma kuni 5 000€
 • Tagasimakse tähtaeg: 30 päeva – 36 kuud
 • Kinnitus 15 minutiga

Laenutingimused

 • Pead olema Eesti vabariigi kodanik või omama Eestis alalist elamisluba
 • Ühtlasi pead olema vähemalt 18 aastane

Firmast

Creditstar Estonia AS kuulub online krediidi ja pangavälise väikefinantseerimise valdkondades tegutsevasse rahvusvahelisse finantstehnoloogia gruppi Creditstar Group. Creditstar on suurim online krediidi pakkuja Eestis. Rohkem informatsiooni firma kohta Creditstar Estonia AS

laena alates 50 € intressiga 45,3 % Rohkemreklaam
5 000 €
Laenusumma 50 € - 5 000 €
Protsent 2 %
Laenuperiood 3 – 60 kuud
Info Rohkemreklaam

Kiire informatsioon

Selle laenu omandiõigus

 • Laenusumma kuni 5 000€
 • Tagasimakse tähtaeg: 3 – 60 kuud
 • Kinnitus 10 minutiga

Laenutingimused

 • Pead olema Eesti vabariigi kodanik või omama Eestis alalist elamisluba
 • Ühtlasi pead olema vähemalt 18 aastane
 • Oma rahaasju hästi korraldanud eraisik, kellel on isiklik mobiiltelefoni number

Firmast

Credit24 kaubamärgi omanikuks on IPF Digital Estonia OÜ, mille põhitegevuseks on eraisikute väikefinantseerimine. IPF Digital Estonia OÜ kuulub International Personal Finance Plc gruppi. Credit24 väärtustab vastutustundlikku ja usaldusväärset… Rohkem informatsiooni firma kohta IPF Digital Estonia OÜ

laena alates 50 € intressiga 2 % Rohkemreklaam

    Tagatiseta väikelaen

Laenu saab võtta eesti laenupakkujatelt, kes pakuvad inimestele erinevaid raha laenamise võimalusi ja erinevaid laenutüüpe. Üks nendest tüüpidest on niinimetatud tagatiseta väikelaen.

Mis on väikelaen ja mida see endast kujutab?

Väikelaen on selline laenutüüp, mida pakutakse eraisikutele olmekulude ja tarbekulude katmise eesmärgiks. Selle laenu võtakse näiteks suurte ostude tegemiseks, kodusisustuse renoveerimiseks, ka ravikulude, õppekulude või reisikulude katmiseks või isegi varem võetud suuremate laenude refinantseerimiseks. Kuid üldiselt võib öelda, et väikelaen on vabaks otstarbeks võetav lühiajaline laen, mida pakutakse klientidele mis tahes eesmärgiks kasutamiseks. Eesti laenupakkujad pakkuvad klientidele erinevaid väikelaenu summasid, kuid üldisel juhul laenu saab võtta summas alates 500 kuni 20 000 eurot ning võetud rahasumma tagastamiseks on periood 3 kuni 84 kuud. Tagatis ei ole väikelaenu võtmiseks nõutav.  

Kes saab väikelaenu taotleda?

Laenu saab taotleda vähemalt 21-aastane eesti kodakondsuse või elamisloa omav isik, kellel on ka isiklik pangakonto ja stabiilne igakuine sissetulek. Taotleja peab olema Eesti Vabariigi elanik ja korrektne ning ka korralik maksja. Maksimaalne rahasumma määratakse individuaalselt vastavalt taotleja sissetuleku summale ja olemasolevatele maksekohustustele.

Kuidas saab taotleda väikelaenu?

Kogu taotlemisprotsess on väga lihtne ja kiire. Taotlust saab esitada veebikeskkonnas või laenupakkuja kontoris. Selleks tuleb sisestada oma isiklikke andmeid (täisnimi, aadress, isikut tõendava dokumendi number, ka täiendav info taotleja sissetulekust ning ka olemasolevatest maksekohustustest jne.) ning esitada oma taotlust läbi vaatamiseks. Taotlusi vaadatakse läbi väga kiiresti ning vastust võib saada vaid mõne minuti jooksul. Positiivse otsuse puhul võtakse taotlejaga ühendust ning pakutakse sõlmida laenulepingut, mida saab allkirjastada isiklikult laenuandja kontoris või teha seda ID-kaardiga digitaalselt.


Tagatiseta väikelaen hinnang: 4.5/5 kellelt 26 häält.

Operator

Laenude võrdleja Coolfinance.ee:
double technology s.r.o., VAT: CZ08695717
Ettevõte ei ole ühegi finantstoote pakkuja.

Portaalist

Coolfinance.ee on võrgupõhine võrdluslaen. Põhineme täielikult läbipaistval informatsioonil. Tänu meie teenusele, tead sa just, milline laen on just sulle parim.

reklaam: Kas vajate raha? Kuni 3 000 € täna midagi ...  Rohkem teavet