Carprice – Laenusumma kuni 50 000 €

Carprice – Laenusumma kuni 50 000 €
Saidi ekraanipilt:http://carprice.ee/, saidi autor:Carprice.ee, ekraanipilti kasutatakse seadusliku litsentsi nimel.

Carprice

  • Laenusumma kuni 50 000€
  • Tagasimakse tähtaeg: 1 – 5 aastat
  • Kinnitus 24 h

Rohkem Monefit reklaam

Carprice arvustus

Kiire ülevaade

  • Summa: 250 € - 50 000 €
  • Periood: 1 – 5 aastat
  • Kinnitus: 24 h

Carprice Maksete tabel

Summa Periood Vahendustasu Kokku tuleb tasuda
1 000 € 12 kuud 207 € 1 207 €
Carprice kalkulaator reklaam

Tüüpiline näide

Kui oled taotlenud laenu tagasimakse tähtajaga 12 kuud summas 1 000€, maksad tagasi 1 207€. Vahendustasu 207€.

Mis on laenunäide?

  • Automüük ja Autoost

Detailne informatsioon

Carprice viib kokku kogu Eesti Vabariigi territooriumil autode ja muude sõidukite ostmise teostavaid äriühinguid (Caprice partnerid) ja sõidukeid müüa soovivaid autoomanikke. Caprice pakub autoomanikkudele ainulaadset võimalust oma autot parima hinnaga müüa. Kuidas see töötab? Kõik, mis vaja teha on täita veebisaidil olevat vormi ja sisestada oma sõiduki andmeid, kirjeldada selle seisukorda nii detailselt kui võimalik ja lisada fotosid. Täidetud vormis sisalduvaid andmeid kohe edastatakse sõidukite ostmisega tegelevatele ettevõtetele, mis hindavad saadud andmeid ja sõiduki hinda ning edastavad autoomanikule oma pakkumisi. See on suurepärane võimalus nendele inimestele, kellel on vaja oma autot kiiresti ja ilma probleemideta müüa. Saidil olev vorm taidetakse väga lihtsalt ja kiiresti ning pakkumisi võib saada ühe korraga väga palju. Kogu protsess toimub kiirelt, lihtsalt ja ilma probleemideta.   

FAQ Carprice

Küsimus Vastus
Kes on Carprice partnerid? Carprice partnerid on süsteemis registreeritud, autoostmisega tegelevad ettevõtted, kes hindavad müümiseks pakutavad autosid ja teisi sõidukeid ja teevad pakkumisi.
Mida peab tegema autoomanik, et oma sõidukit parima hiinaga müüma? Autoomanikul tuleb täita veebilehel olevat vormi sisestades kõiki oma sõidukit ja selle seisukorda kirjeldavaid andmeid ning lisada ka fotosid. Sisestatud andmeid edastatakse siis süsteemis registreeritud autoostjatele-ettevõtetele.
Milliseid sõidukeid saab Carprice kaudu müüa? Müüa saab iga korrektsete andmetega sõidukit hinnaga alates 250 kuni 50 000 eurot.

Carprice kogemused ja arutleu

Carprice kogemused

Jagage meiega oma kogemust Carprice et info@coolfinance.ee laenuga ja me avaldame selle anonüümselt oma vestlustes.


"Väga hea! Olen müünud oma autot superhea hinnaga. Kiire müük" (Haido)
"Kui otsustasin müüa oma autot, võttis ostjate otsimine väga palju aega. Ma isegi ei teadnud, mida teha selleks, et kogu protsessi kiirendada. Õnneks leidsin selle veebilehti, täitsin ankeeti ja hetkel on minu auto müüdud." (Rein)

Kas Carprice laen on pettus?

Ei. Teenus on sajaprotsendiliselt kompetentne ning puudub põhjus muretseda läbipaistmatute tingimuste pärast. Ettevõte Carprice.ee pakub neid laene tõepoolest.

reklaam: Kas vajate raha? Kuni 3 000 € täna midagi ...  Rohkem teavet