Ferratum – Kiirlaen ja laenulimiit summas kuni 3 000€

Ferratum – Kiirlaen ja laenulimiit summas kuni 3 000€
Saidi ekraanipilt:https://www.ferratum.ee/, saidi autor:Ferratum Bank p.l.c, ekraanipilti kasutatakse seadusliku litsentsi nimel.

Ferratum

  • Laenusumma kuni 2 000€
  • Tagasimakse tähtaeg: 30 päeva – 58 kuud
  • Kinnitus 15 minutiga

Rohkem Monefit reklaam

Ferratum arvustus

Kiire ülevaade

  • Summa: 100 € - 2 000 €
  • Periood: 30 päeva – 58 kuud
  • Kinnitus: 15 minutiga

Ferratum Maksete tabel

Summa Periood Vahendustasu Kokku tuleb tasuda
2 000 € 12 kuud 531.84 € 2 531.84 €
Ferratum kalkulaator reklaam

Tüüpiline näide

Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 61,79 % aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2531,84 €, fikseeritud aastaintress 49,09 %. Määr on arvestatud eeldusel, et laenulimiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest. Enne iga lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga. Maksimaalne KKM: 61,79 %, minimaalne periood: 3 kuud, maksimaalne periood: 99 kuud*. *Laenulimiidi tagasimaksmise periood sõltub laenulimiidi summast, kliendi poolt tehtavate väljamaksete ning tagasimaksete summadest.

Mis on laenunäide?

  • Omandamise vahend
  • Maja seadmed
  • Puhkus

Detailne informatsioon

Ferratum kiirlaen sobib Sulle, kui vajad kiirelt ja diskreetselt lisaraha. Laenutaotluse saad esitada ka mobiiltelefoniga. Ferratum laenulimiit on paindlik alternatiiv kiirlaenule, määratud limiidi piires on kliendil alati võimalik laenu võtta. Ferratum tarbimislaen on võimalus saada lisaraha kiirelt oma kontole, isegi kui traditsioonilised pangad on Su taotlusele eitavalt vastanud. Enne lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ning vajadusel konsulteerige spetsialistiga.

FAQ Ferratum

Küsimus Vastus
Kes saab taotleda laenu? Kiirlaenu ning laenulimiiti saab taotleda iga vähemalt 19-aastane Eesti Vabariigis alaliselt elav sissekirjutust omav eraisik. Tarbimislaenu puhul peab laenu taotleja olema vähemalt 25-aastane. Vanuse ülempiiriks laenu taotlemisel on 70 eluaastat k.a.
Kuidas toimub laenu taotlemine? Laenu saab taotleda interneti teel või mobiiltelefoni teel SMS sõnumit saates (kehtib ainult kiirlaenu puhul).
Kui kaua kulub laenuotsuse tegemiseks? Laenutaotluse läbivaatamiseks ja meiepoolse otsuse tegemiseks kulub vaid mõni minut. Vastuseid saadame klienditeeninduse tööaegadel. Juhul kui saatsite oma taotluse väljaspool meie tööaega, siis vastuse saate järgmise päeva hommikul.

Ferratum kogemused ja arutleu

Ferratum kogemused

Jagage meiega oma kogemust Ferratum et info@coolfinance.ee laenuga ja me avaldame selle anonüümselt oma vestlustes.


"Jäin teie teenusega ja teenindusega väga rahule!" (Aaron)
"Turvaline ja mugav teenus." (Caspar)

Kas Ferratum laen on pettus?

Ei. Teenus on sajaprotsendiliselt kompetentne ning puudub põhjus muretseda läbipaistmatute tingimuste pärast. Ettevõte Ferratum Bank p.l.c pakub neid laene tõepoolest.

reklaam: Kas vajate raha? Kuni 3 000 € täna midagi ...  Rohkem teavet