Selles artiklis on esitletud uusimad laenupakkumised, mis annavad võimaluse taotleda laenu kiirelt ja mugavalt mis tahes ja saada vastust vaid mõne minuti jooksul ning saada taotletud summat mõne minutiga ka. Siit võib saada juurdepääsu paljudele laenupakkujatele samal ajal ja ühe korraga.

Laenuteenused 2019 aasta augustikuu seisuga

Võib leida parimat pakkumist ja valida seda, mis kõige rohkem meeldib. Siin loetletud laenuandjad pakuvad nende veebisaitidel kiire registreerumise, loodud konto kinnitamise ja isiku tuvastamise võimalust. Raha võib taotleda ja saada kiirelt mõne minuti jooksul mis tahes nädalapäeval ja mis tahes ööpäevaajal.

Millised on sellise laenutüüpi – kiirlaenu, väikelaenu, sms-laenu – eelised?

See on soodne. Sel viisil võib nõutavat summat oluliselt soodsamalt, kiiremalt ja mugavamalt taotleda. Interneti teel laenu taotlemine on küll soodsam, kui selle taotlemine otse kontoris, sellepärast on sel juhul nulline lepingutasu, mis tähendab, et lepingutasu üldse puudub.

See on ülikiire. Internetist laenu taotlemise protsess on innovatiivne ja  kiireks taotlemiseks optimaalne. Kogu protsess võtab vähem kui 15 minutit aega.

Laenu võib taotleda oma kodust lahkumata ja isegi arvuti tagant tõusmata. Lisaks, kogu protsessi: isiku tuvastamist ja lepingu digitaalset allkirjastamist võib sooritada kasutades oma ID-kaarti ja kaardilugejat. Kindlasti on see lihtsam ja kiirem kui kontorisse tulemine.

Seda laenu võib ka nädalavahetusel või isegi öösel taotleda. Selline laenutüüp on kättesaadav 24t. ööpäevas ja 7 päeva nädalas.

Seda võib taotleda ilma palgatõendita. Tänapäeval ei ole palgatõend nõutav, sest et selle asemel kasutatakse taotleja pangakonto väljavõtet, mis aitab selgitada välja, millised on konkreetse isiku sissetulekud ja kulud ning lisaks ka saada teada võimalikke maksehäirete olemasolu kohta. Pangakonto väljavõte abil määratletakse ka isiku reaalne maksevõime.

Raha võib taotleda ilma pangakonto väljavõtteta. Sel juhul määratletakse taotleja maksevõimet tulenavalt tema pensionifondi maksete laekumistest ja maksehäireregistri päringutega saadud teabest. 

Seda laenu võib ka sularahas võtta. Laenu väljastatakse ka sularahas ning sularahas summa makstakse välja esinduses, Maxima kaupluses või postkontoris. See on hea variant nendele inimestele, kes tahavad saada laenu nii, et oma pangakontot puutumata jääda ja rahasumma kontole laekumist väljastada.

Laenu väljastatakse ka ettevõtetele. See laenutüüp on ka ettevõtete omanikkudele kättesaadav.

Rohkem Monefit reklaam

Hodnocení kategorie 4.5
Laenuteenused 2019 aasta augustikuu seisuga: 4.2/5 kellelt 21 häält
10000
Laenusumma 500 € - 10 000 €
Protsent 22,18 %
Laenuperiood 3 – 60 kuud
5000
Laenusumma 50 € - 5 000 €
Protsent 2 %
Laenuperiood 3 – 60 kuud
1500
Laenusumma 50 € - 1 500 €
Protsent 12 %
Laenuperiood 3 kuud – 5 aasta
5000
Laenusumma 100 € - 5 000 €
Protsent 8,5 %
Laenuperiood 2 - 60 kuud