Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu kuni 100 000€

Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu kuni 100 000€
Saidi ekraanipilt:https://www.eestihoius.ee, saidi autor:Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu, ekraanipilti kasutatakse seadusliku litsentsi nimel.

Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu

  • Laenusumma kuni 100 000€
  • Tagasimakse tähtaeg: 3 – 180 kuud
  • Kinnitus 24 tundi

Rohkem Monefit reklaam

Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu arvustus

Kiire ülevaade

  • Summa: 3 000 € - 100 000 €
  • Periood: 3 – 180 kuud
  • Kinnitus: 24 tundi

Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu Maksete tabel

Summa Periood Vahendustasu Kokku tuleb tasuda
3 000 € 3 kuud 45.12 € 3 45.12 €
Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu kalkulaator reklaam

Tüüpiline näide

Kui oled taotlenud laenu tagasimakse tähtajaga 3 kuud summas 3 000€, maksad tagasi 3 45.12 €. Vahendustasu 45.12 €.

Mis on laenunäide?

  • Omandamise vahend
  • Maja seadmed
  • Puhkus

Detailne informatsioon

Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu pakub finantsteenust inimestele, kes on huvitatud rahaliste vahendite hoiustamisest ja oma vahendite mitmekordistamisest, aga samuti ka laenu võtmisest. Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu pakub tänapäeval eraisikute poolt enim nõutud laenuteenuste liike: Kodulaen. Kui puuduvad vahendid oma korteri omandamiseks, kuid olemas on mingi stardikapital, siis on mõttekas kasutada eluasemelaenu, hiljem aga igakuiselt tasuda kindlat laenuosa. Antud juhul antakse laen ostetava eluaseme tagatisel. Kodukapitalilaen – või teiste sõnadega tarbimislaen. Antud laen annab kliendile võimaluse kasutada laenatud rahalisi vahendeid mistahes eesmärgil, kuid laenukohustuste tagamiseks seatakse kinnisvarale hüpoteek. Suuremalt jaolt selliste laenude summad on võrdlemisi tagasihoidlikud ja sellest tulenevalt laenu tagasimakse periood ka küllaltki lühiajaline.

FAQ Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu

Küsimus Vastus
Kes saab laenu? Selleks, et alustada meie pakutavate teenuste kasutamist peab ühinema Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistuga.
Kes saab ühistu liikmeks? Ühistu liikmeks võib saada iga täisealine alaline Eesti elanik. kes omab Tallinna, Harjumaa, Virumaa, Läänemaa, Raplamaa või Järvamaa sissekirjutust. Ühistu liige võib olla ka juriidiline isik, kes on registreeritud eelpool nimetatud regioonides.
Kuidas saan laenu? Ühistu liige peab omama kindlat töökohta ja tulu, mida tõestatakse pangaarve väljavõttega. Laenutaotluse positiivse vastuse puhul pannakse Teie käsutuses olevale kinnisvarale Ühistu kasuks hüpoteek, mis kustutatakse pärast laenu tagasimaksmist ja laenulepingu lõpetamist.

Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu kogemused ja arutleu

Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu kogemused

Jagage meiega oma kogemust Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu et info@coolfinance.ee laenuga ja me avaldame selle anonüümselt oma vestlustes.


"Mugav ja kiire kiirlaen!" (Aaron)
"Turvaline ja mugav teenus." (Felix)

Kas Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu laen on pettus?

Ei. Teenus on sajaprotsendiliselt kompetentne ning puudub põhjus muretseda läbipaistmatute tingimuste pärast. Ettevõte Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu pakub neid laene tõepoolest.

reklaam: Kas vajate raha? Kuni 3 000 € täna midagi ...  Rohkem teavet