Coop – Laenusumma kuni 10 000 €

Coop – Laenusumma kuni 10 000 €
Saidi ekraanipilt:https://www.coop.ee, saidi autor:Coop Finants AS, ekraanipilti kasutatakse seadusliku litsentsi nimel.

Coop

 • Laenusumma kuni 10 000€
 • Tagasimakse tähtaeg: 6 – 60 kuud
 • Kinnitus 15 minutiga

Rohkem teavet reklaam

Coop arvustus

Kiire ülevaade

 • Summa: 300 € - 10 000 €
 • Periood: 6 – 60 kuud
 • Kinnitus: 15 minutiga

Coop Maksete tabel

Summa Periood Vahendustasu Kokku tuleb tasuda
300 € 6 kuud 27.9 € 327.9 €
1 000 € 6 kuud 80.36 € 1 80.36 €
5 000 € 6 kuud 380.02 € 5 380.02 €
Coop kalkulaator reklaam

Tüüpiline näide

Tegemist on finantsteenusega. Enne lepingu sõlmimist soovitame tutvuda finantsteenuse tingimustega ning vajadusel pidada nõu asjatundjaga. Väikelaenu krediidikulukuse määr on 34,2% järgmistel näidistingimustel: Laenu summa on 2000 €, osamaksete arv 24, fikseeritud intressimäär 14,9% laenusummalt, lepingutasu 40 €, igakuine haldustasu 0,90 €, igakuine laenumakse 109,17 € ning tagasimaksete summa 2620,08 €. Tarbija poolt makstav kogusumma 2660,08 €

Mis on laenunäide?

 • Remont
 • Autoost
 • Mööbliost
 • Arvutiost
 • Tarbekulud
 • Reisikulud
 • Ravikulud

Detailne informatsioon

Coop väikelaen on tagatiseta laen, mis sobib igaühele, kes plaanib teha oma kodus remonti, värskendada kodusisustust, teha remonditööd oma aias, osta uut mööblit või uut autot, või isegi vajab lisaraha reisile minemiseks või ravikulude katmiseks. Raha saab võtta summas alates 300 kuni  15 000 eurot. Laen väljastatakse perioodiks 6 kuni 72 kuud ja intressimääraga alates 12.9%. Väikelaenu saab taotleda Eesti kodanik või Eestis elav ja elamisluba omav muu riigi kodanik, kelle vanus on vähemalt 21 aastat ja kelle sissetuleku summa algab 280 eurost kuus. Taotleja peab olema hea maksevõimega, korrektne ja korralik maksja. Laenutaotlust saab täita kohe internetis kodust lahkumata või pangakontoris ning vastus saabub vaid mõne minuti jooksul. Positiivse otsuse tegemise puhul sõlmitakse leping ning selle allkirjastatamiseks tuleb kasutada oma ID kaarti või Mobiil ID-d, või lihtsalt tulla Coop Panga kontorisse. Lepingu sõlmimisel makstakse lepingutasu, mis on 2% laenusummast. Minimaalne lepingu sõlmimise tasu summa – 35 eurot.

FAQ Coop

Küsimus Vastus
Kes saab taotleda Coop väikelaenu? Laenu saab taotleda Eesti Vabariigi kodanik või teise riigi kodanik, kes elab Eestis ja kellel on alaline või tähtajaline elamisluba olemas. Taotleja peab olema vähemalt 21-aastane isik.
Millised on laenu tagastamise tingimused? Taotlejal peab olema stabiilne igakuine sissetulek ulatuses mitte vähem kui 280 eurot kuus ning ka hea maksevõime. Konkreetsele isukule väljastatav maksimaalne laenusumma on piiratud tema maksevõimalustega ja sõltub tema sissetuleku summast.
Kuidas koostatakse maksegraafikut? Graafikut koostatakse vastavalt laenusummale ja osamaksete tagasimaksmise perioodile. Maksmisele kuulub ka fikseeritud intressisumma - 12,9% laenujäägilt, lepingutasu - 2% laenusummast ning ka lepingu hooldustasu – 1,5 eurot igakuiselt.

Coop kogemused ja arutleu

Coop kogemused

Jagage meiega oma kogemust Coop et info@coolfinance.ee laenuga ja me avaldame selle anonüümselt oma vestlustes.


"Otsustasime koos mehega oma kodus remonti teha. Kuna oli vaja võtta lisaraha remondiga seotud kulude katmiseks, otsustasime siis võtta väikelaenu. Meile meeldis Coop panga laenupakkumine, sest et võttes arvesse meie eelarvet, on pakutav summa ja maksmisele kuuluvad igakuised osad väljamaksmiseks sobivad. Hea valik" (Lina)
"Tore, et see pank pakub oma klientidele ka väikelaenuvõimaluse. Ma ise võtsin laenu oma ravikulude katmiseks. Täitsin taotlust internetis ja sain vastuse väga kiirelt. Mu ravikulud olid kaetud vaid sama päeva jooksul." (Peter)

Kas Coop laen on pettus?

Ei. Teenus on sajaprotsendiliselt kompetentne ning puudub põhjus muretseda läbipaistmatute tingimuste pärast. Ettevõte Coop Finants AS pakub neid laene tõepoolest.