Bonuslaen – Laenusumma kuni 3 000 €

Bonuslaen – Laenusumma kuni 3 000 €
Saidi ekraanipilt:http://boonuslaen.ee/, saidi autor:Ferratum Bank p.l.c, ekraanipilti kasutatakse seadusliku litsentsi nimel.

Bonuslaen

 • Laenusumma kuni 3 000€
 • Tagasimakse tähtaeg: 30 päeva
 • Kinnitus 15 minutiga

Rohkem Monefit reklaam

Bonuslaen arvustus

Kiire ülevaade

 • Summa: 30 € - 3 000 €
 • Periood: 30 päeva
 • Kinnitus: 15 minutiga

Bonuslaen Maksete tabel

Summa Periood Vahendustasu Kokku tuleb tasuda
30 € 30 päeva 10 € 40 €
500 € 30 päeva 25 € 525 €
1 000 € 30 päeva 50 € 1 050 €
Bonuslaen kalkulaator reklaam

Tüüpiline näide

Kui oled taotlenud laenu tagasimakse tähtajaga 30 päeva summas 30€, maksad tagasi 40€. Vahendustasu 10€.

Mis on laenunäide?

 • Koduremont
 • Mööbliost
 • Tehnikaost
 • Olmekulude katmine
 • Õppekulude katmine
 • Reisikulude katmine
 • Ravikulude katmine

Detailne informatsioon

Bonuslaen pakub standardseid krediidikontoga, laenulimiidiga ja krediidilimiidiga seotuid krediiditeenuseid. Krediidilimiidiga saab kasutada rahasummasid limidi kogusumma piires. Klient võib võtta kasutusele erinevaid rahasummasid, mis ei ületa määratud limidi piiri. Päevaintressi (0.13%) makstakse vaid kasutusele võetud summalt. Raha tagastamiseks on erinevaid võimalusi: kliendil on võimalik maksta kogu summa ühe korraga või kahe korraga tagasi või maksta seda väikeste osadena. Minimaalne osamakse peab olema mitte vähem kui 5% võetud summalt ning see ei tohi olla vähem kui 10 eurot.

Bonuslaenu poolt pakutakse ka ühekuulist prooviperioodit, mis annab esimesel korral laenu taotlevale kliendile võimaluse võtta rahasummat 30 päevaks ning tagastada kogu summa tagasi vaid 1 euro lisatasuga. Konto avamine ja konto haldus on tasuta. Laenu saab taotleda vähemalt  19-aastane isik, kes on Eesti kodanik või alaliselt Eestis elav muu riigi kodanik. Taotlemiseks on nõutav ka kehtiva isikut tõendava dokumendi (pass, ID-kaart, juhiluba), pangakonto ja regulaarse sissetuleku omamine. Laenu taotlemine on lihtne ja kiire.

FAQ Bonuslaen

Küsimus Vastus
Mis on krediidilimiit? Krediidilimiit annab võimaluse laenata nõutavat rahasummat kas terve limiidi ulatuses kui ka erinevate suurustega rahasummasid limiidi kogusumma piires. Võetud summasid saab maksta kas ühe või kahe korraga, või väiksemate osadena tagasi.
Milleks saab Bonuslaenu võtta? Laen väljastatakse summas kuni 3 000 eurot ning raha saab laenata koduremondi tegemiseks, uue mööbli või tehnika ostmiseks ning ka olmekulude, reisikulude, õppekulude või ravikulude katmiseks.
Kes saab Bonuslaenu taotleda? Laenu saab taotleda Eesti Vabariigi kodanik või alaliselt Eestis elav teise riigi kodanik, kelle vanus on vähemalt 19 aastat. Taotlejal peab olema ka kehtiv isikut tõendav dokument, kindel aadress ning ka arvelduskonto ja regulaarsed sissetulekud (sissetulekuks peetakse palk, pensioon, hüvitised ja muud isikule väljamakstavad toetused).

Bonuslaen kogemused ja arutleu

Bonuslaen kogemused

Jagage meiega oma kogemust Bonuslaen et info@coolfinance.ee laenuga ja me avaldame selle anonüümselt oma vestlustes.


"Tahtsin osta uut mööblit ja siis kaua aega valisin ja otsustasin, kust saab lisaraha võtta. Küll tean, et internetis on palju laenupakkumisi, kuid lõpuks valisin Boonusraha, sest et kuna ostan mööbliesemeid tükidena, on laenulimiidi selleks eesmärgiks mugav ja lihtne kasutada" (Tiiu)
"no jah, hea valik, töötan aias ja aeg-ajalt aiaseadmed lähevad katki – mida teha?) On vaja siis uusi osta. Võtan nõutavat rahasummat ja maksan ostude eest. Kuna tagastamistingimused on paindlikud, sobib see mulle päris hästi!" (Pille)

Kas Bonuslaen laen on pettus?

Ei. Teenus on sajaprotsendiliselt kompetentne ning puudub põhjus muretseda läbipaistmatute tingimuste pärast. Ettevõte Ferratum Bank p.l.c pakub neid laene tõepoolest.

reklaam: Kas vajate raha? Kuni 3 000 € täna midagi ...  Rohkem teavet