Monify – Laenusumma kuni 100 000 €

Monify – Laenusumma kuni 100 000 €
Saidi ekraanipilt:https://www.monify.ee, saidi autor:SIA Monify, ekraanipilti kasutatakse seadusliku litsentsi nimel.

Monify

  • Monify on kiire online laen väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, siis kui raha on kiiresti vaja
  • Laenusumma kuni 100 000€

Rohkem Monefit reklaam

Monify arvustus

Kiire ülevaade

  • Summa: 1 000 € - 100 000 €
  • Periood: 1 – 24 kuud
  • Kinnitus: 60 minutiga

Monify Maksete tabel

Summa Periood Vahendustasu Kokku tuleb tasuda
1 000 € 1 kuu 35 € 1 035 €
9 000 € 1 kuu 315 € 9 315 €
25 000 € 3 kuud 1 749 € 26 749 €
Monify kalkulaator reklaam

Tüüpiline näide

Kui oled taotlenud laenu tagasimakse tähtajaga 1 kuu summas 1 000€, maksad tagasi 1 035€. Vahendustasu 1 035 €.

Mis on laenunäide?

  • Ettevõtlusega seotud kulude ja väljaminekute rahastamine
  • Pikaajaline rahastamine
  • Lühiajaline rahastamine
  • Äritegevuse finantseerimine
  • Refinantseerimine

Detailne informatsioon

Monify kiirlaen ettevõtetele kujutab endast tagatiseta ärilaenu, mida pakutakse summas kuni 100 000 eurot. Laenu väljastatakse soodsatel tingimustel, mis on oluliselt mugavam ja soodsam, kui näiteks pangast laenu taotlemine. See laenutoode sobib mistahes ettevõtlusega ja äritegevuse teostamisega seotud kulude rahastamiseks ja väljaminekute katmiseks. Lisaks, laenu taotlemine on väga kiire ning ettevõte vaatab esitatud taotluse läbi ja teeb personaalset pakkumist ühe tunni jooksul, mis tähendab, et taotleja saab vastuse vaid ühe tunniga. Võrreldes teiste finantsasutustega ja pankadega on see tõesti imekiire. Laenutaotluse täita võib otse veebilehel ning üldse arvuti tagant lahkumata. Personaalse pakkumisega vastus saabub ühe tunni jooksul ning positiivse otsuse tegemise puhul kantakse taotletud rahasumma taotleja kontole kohe. Seega sobib see laen nendele inimestele, kellel on vaja teatud rahasummat koheselt võtta ning ei ole aega pangalaenu taotleda ning pangapoolset otsust pika aega jooksul oodata.

FAQ Monify

Küsimus Vastus
Kuidas taotleda laenu ja kuidas kogu protsessi teostatakse? Laenu taotlemise kord on järgmine: taotleja täidab ja esitab taotlusvormi, pärast seda tuleb saata ka ettevõtte pangakonto väljavõtet, Monify kontrollib kogu andmete korrektsust ja hindab taotleja maksevõimet ning peale seda saadab taotlejale krediidipakkumist, saadetud pakkumise sobivuse puhul kinnitatakse laenulepingut ja taotletud rahasumma kantakse taotleja kontole.
Kuidas ja kus saab laenutaotluse esitada? Laenutaotlus esitatakse otse veebilehel, internet teel ja arvuti tagant lahkumata. Taotluse täitmisel tuleb sisestada vajalikke andmeid ja märkida ka soovitud laenusummat.
Millised on laenuga seotud lisamaksud? Pikaajaliseks rahastamiseks pakutakse summasid kuni 100 000 eurot perioodiks kuni 24 kuud ja kuutasuga 1,9%. Aga lühiajaliseks rahastamiseks pakutakse summasid kuni 30 000 eurot ning perioodiks on 1 kuu, kuid sel juhul ei lisatakse intressimaksu, aga makstakse vaid lepingutasu.

Monify kogemused ja arutleu

Monify kogemused

Jagage meiega oma kogemust Monify et info@coolfinance.ee laenuga ja me avaldame selle anonüümselt oma vestlustes.


“Meie ettevõttel oli vaja ootamatuid kulusid katta ning üldse ei olnud aega pangast laenu taotleda. Seega otsisime viise oma väljaminekuid lisaraha abil katta. Võtsime laenu siit ja oleme rahul. See laenuteenus on kiire ning mitte närvesööv.” (Rein)
“Soovitan kõigile! Võtsin laenu ka ja see päästis mu olukorda. Ajapuuduse korral on see väga hea lahendus." (Marek)

Kas Monify laen on pettus?

Ei. Teenus on sajaprotsendiliselt kompetentne ning puudub põhjus muretseda läbipaistmatute tingimuste pärast. Ettevõte SIA Monify pakub neid laene tõepoolest.

reklaam: Kas vajate raha? Kuni 3 000 € täna midagi ...  Rohkem teavet